nedjelja, 19. lipnja 2011.

Postavljanje orgonita-zapažanja (O orgonitima - 5 dio)

U ovom tekstu ukratko donosim neka zapažanja oko postavljanja orgonita u prostor. Pri tom donosim tri skicirana primjera kako bi cijela priča bila cjelovitija i jasnija. Svi orgoniti u navedenim primjerima postavljeni su pomoću viska, odnosno, visak je odredio koji orgonit treba postaviti u prostor i na koje mjesto te koliko ih treba biti.

SKICA 1: 
Radi se o prostoru koji je izložen tehničkom zračenju repetitora. U taj prostor postavljena su 4 orgonita:


- oznaka broj 1 = STOŽAC 2
- oznaka broj 2 = PIRAMIDA
- oznaka broj 3 = OKRUGLI ORGONIT/EKO ORGONIT
- oznaka broj 4 = STOŽAC 3 

SKICA 2:
Radi se o prostoru u kojem se nalazi podzemni vodeni tok U toj prostoriji postavljeno je također 4 orgnonita:




- oznaka broj 1 = OKRUGLI ORGONIT/EKO ORGONIT
- oznaka broj 2 = OKRUGLI ORGONIT/EKO ORGONIT
- oznaka broj 3 = STOŽAC 1
- oznaka broj 4 = OKRUGLI ORGONIT/EKO ORGONIT
Ono to je znaimljivo u ova dva slučaja je to da raspored orgonita u prostorijama čini svojevrsni nepravilni romb. Nadalje, orgoniti na neki način komuniciraju, odnosno, čine svojevrsnu 'zatitnu mrežu' u kojoj je jedan od njih 'noseći'. Taj 'noseći' orgonit, po mojim zapažanjima, kao da održava postavljenu 'zaštitnu mrežu' na način da ne dopušta smanjivanje njene efikasnosti te prvi u sebe 'upija' štetna zračenja - npr. kod SKICE 1 - tehničko zračenje od oko 220 okretaja smanjeno je u prostoriji na 7 što se i održava i u slučajevima kada tehničko zračenje odlazi i preko 280 (i više okretaja).
Taj 'noseći' orgonit u obaprimjera je stožac - u SKICI 1 to je STOŽAC 3. Zanimljivost kod 'nosećeg' orgonita je posebice vidljiva u SKICI 1. Naime, u tom primjeru u prostoriji se nalazi PIRAMIDA koja je po jakosnoj tablici 'savršena' dok su oba stožca po jakosti 'vrlo jaki'. Nekako bi se logički dalo zaključiti da bi u tom prostoru piramida tebla biti 'noseća' zbog svoje jakosti. No, čini se da veliku ulogu u svemu imaju kristali koji su na vrhu svakog stožca zbog kojih upravo oni preuzimaju tu glavnu ulogu u rasporedu.

SKICA 3:
Radi se o prostoru u kojemse nalazi podzemni vodeni tok i tzv. Curryjev čvor. U tu prostoriju postavljena su 2 OKRUGLA/EKO ORGONITA.


U ovom slučaju, orgoniti su postavljeni dijagonalno, jedan nasuprot drugoga. Zanimljivo je da u ovom slučaju ne postoji 'noseći' orgonit.

U slučaju SKICE 1 napravio sam i eksperiment s tri orgonita. U tom slučaju iz prostora je izbačena PIRAMIDA. Tehničko zračenje od 220 okretaja bilo je smanjeno na 10 a ako se skica tada pogleda raspored orgonita čini gotovo pravokutni trokut.

Svemu treba dodati da mjesto koje je visak odredio za orgonit nije 'jedna točka' već je to prostor na kojem se orgonit može micati u rasponu od oko 25 cm. To mjesto koje se pokaže idealno za određeni orgonit je zapravo mjesto na kojem on brže 'upija' i smanjuje štetna zračenja u određenoj prostoriji. Razlika između jednog takvog 'idealnog' mjesta i jesta koje to nije je, da se tako izrazim 2-4 min 'bržeg rada' orgonita. Dakako, njegova efikasnost ostaje ista u oba slučaja.

Gore navedeni primjeri iskušani su na veliki broj mjesta tako da mogu zaključiti da je to neko svojevrsno pravilo po kojem se orgoniti ponašaju u prostoru (pri tom svakako treba uzeti u obzir karakteristike i sastav orgonita koji su korišteni).